Ofislerde, Bürolarda, İş yerlerinde Prosteriel Kullanımı

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, ofis ortamlarında özellikle çağımızın vazgeçilmez teknolojisi olan bilgisayarların, klozetten bile 400 kat daha fazla kirli ve bakteri barındırdığı ortaya çıkmıştır.

Bir Klavye'de ortalama 7500 civarı bakteri olduğu tespit edilmiştir. Sadece bir Klavye'de bile 7500 bakteri barınan bir ortamda sıklıkla temizlik yapılsa dahi milyonlarca bakteri bulunacaktır.

İş yerlerinizde, Ofis malzemeleri dışında bakterilerle temas edebileceğiniz başka durumlarda çokça mevcuttur; paraya ellemek, kullanılmış peçeteyi tutmak… Örneğin; iş hayatında insan ilişkileri ve iletişim oldukça önemlidir.

Anlaşmaların, selamlaşmanın, iş ilişkilerinin en önemli sembollerinden biri olan tokalaşmak bile elden ele bakteri aktarımı için elverişli bir ortam sağlar. Ellerinin temiz ya da pis olmadığını bilmediğiniz ve hatta yeni tanıştığınız insanlarla da temas halinde olduğunuzdan ofislerde Prosteriel ürününün kullanılıyor olması hastalıkların önüne geçmek için etkili bir faktör olacaktır.

Ofis kapı kollarından elinize bulaşan ya da tokalaşacağınız insanın eline bulaştığını bildiğiniz steril ürünü sayesinde daha hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı ile çalışabileceksiniz.