Hakkımızda

Prosteriel ürününün fikir olarak doğuşu!

Kanser olan bir İnsan’ın kemoterapi aldığı süreçte vücut direncinin neredeyse sıfıra indiğini biliyor muydunuz? El’lerden bulaşacak bakteriler ile bu durumu yaşayan insanların, çok daha zor zamanlar geçirmek durumunda kalacağını?

Geçirmiş olduğum Kanser hastalığı sürecimin kemoterapili tedavi safhasında Doktorum "Kanser olan bir insanın, kemoterapi aldığı süreçte vücut direncinin neredeyse sıfıra indiğini” söyledi. Zaten zor zamanlar yaşayan, Kanser gibi kötü bir hastalıkla mücadele eden insanların bakteriler ile bulaşabilecek diğer hastalıklarla da mücadele etmek zorunda kalabilmesi çok korkutucu. Ben bu hastalık sürecini dezenfekte sıvıları kullanarak geçirmek durumunda kaldım. Günlük hayatlarımızda bunu bir sistem olarak sağlayabilmemiz sadece bu hastalığı yaşayanları değil, tüm insanları daha sağlıklı tutabilmek için güzel bir adım olabilir. Eğer bakteriler gözle görülebilen organizmalar olsalardı onları yok edebilmek için ciddi yatırımlar ile çözümler üretilebilirdi.
Peki ya gözümüzle göremediğimiz ama var olduğunu bildiğimiz şeylerin bize istemediğimiz durumları yaşatmasına neden müsaade edelim ki? Bazen sadece görmek değil, hissetmek, var olduğunu bilmek için yeterlidir. Kötü olduğunu ve sizi daha kötü yapacağını tahmin edeceğiniz şeyler için hareket zamanı…

Hijyen sizin El’inizde!